Scroll to top
cs en

Kdo jsme


Ve WMC GREY tvoříme reklamu, která zaujme kreativitou a zároveň splní svůj cíl. Ne náhodou je „Famously effective“ podpisem celé mezinárodní sítě GREY, která byla v roce 2015 vyhlášena celosvětovou agenturou roku.

Zapomeňte na dělení na ATL a BTL agentury, na agentury, které si říkají digitální, a na ty druhé. Svět se mění jako celek a stejně tak se měníme i my. S každou kampaní, s každým novým trendem, produktem, službou, prostě každý den. To vše, abychom vám mohli přinášet komplexní 360° kampaně, chytrá aktivační řešení a hlavně, abychom pomáhali vašim značkám růst.

čárka

LIDÉ

LIDÉ

Adéla Krausová

Managing Director

Famously effective je to nejzásadnější pravidlo, kterého se držíme a měla by ho obsahovat veškerá naše práce. Jen tato kombinace přináší dlouhodobé a skvělé výsledky. Ty se pak odráží hlavně v tom, že jsou s námi naši klienti i lidi spoustu let. Stabilita je pro mě asi ta nejpřesnější odpověď.

David Suda

Creative Director

Famously effective je mantrou všech GREY agentur po celém světě. Je to víra v kreativitu, která dokáže zároveň zaujmout a zároveň dovézt zákazníka k požadované akci. Je obdivuhodné, že je tenhle přístup v dynamickém reklamním odvětví platný přes sto let. Jakožto kreativec osobně nejvíce fandím pracím, které svou výjimečnou kreativou vygenerují žádanou efektivitu.

Jan Plajner

Business Development Director

Dostát claimu Famously Effective pro mě znamená umět poskládat jednotlivé střípky do uceleného a smysluplného obrazu. Velké myšlenky totiž vždy potřebují skvělou strategii, kreativu i exekuci. Jedině tak se dá dosáhnout cíle včas, kvalitně a efektivně. V naší agentuře proto každého učíme, aby přemýšlel a uměl vidět svět očima svého klienta a cíle bral za společné. Díky takovému přístupu a ploché řídící struktuře, ve které každý zná svoje místo a je schopen rychle reagovat, dokážeme být dostatečně rychlí, flexibilní a tím i Famously Effective.

Aleš Hron

Strategist

Myšlenky v GREY nemají pracovní pozice. Mohou vzejít od kohokoli a úkolem zkušenějšího zbytku agentury je posunout to dále. Osobní a pracovní důvěra daná lidem na všech pozicích tu funguje. Všichni pak děláme víc, než jenom „svojí práci.“

Tomáš Vondráček

CEO WMC Group

Je to to kouzlo, které vznikne jen když děláte správné věci s těmi nejlepšími lidmi. Najednou i každodenní práce přináší úžasné výsledky, které jsou působivé a zároveň úspěšné.

čárka

OCENĚNÍ

OCENĚNÍ

Být vidět, být slyšet. Takové cíle jsou pro nás i naše klienty malé. Jsme FAMOUSLY EFFECTIVE.
To znamená dělat výjimečné věci. Věci, co vystoupí z řady, vdechnou značkám život a nadchnou lidi.
Znamená to taky respekt k řemeslu, posedlost silou myšlenky a radost z tvorby.
Naši klienti takový přístup oceňují. A sklízí ocenění i od těch nejlepších z oboru.

ADC Awards