Scroll to top
cs en
Event

AirDrive

AirDrive

Češi milují jízdu autem.

Jezdí všude, i když nemusí. A neexistuje způsob, jak je zastavit. Tiskové zprávy, seriózní články o tom, jak smog zabíjí, vzdělávací televizní pořady … Naaah. Je jim to jedno.

Ale je tu jedna věc, kterou řidiči nevědí. Vzduch v jejich autech obsahuje dvakrát více škodlivých částice než vzduch na nedalekém chodníku. Jejich vozy obsahují přesně 51 600 škodlivých částic na centimetr čtvereční. Ale jak přesvědčit lidi, kteří milují svá auta, aby poslouchali a nechávali svá milovaná auta doma?

Našli jsme nejvytíženější dopravní bod v Praze a vytvořili jsme místo, které milují všichni řidiči – drive-thru. No … úplně nový druh drive-thru. Říkali jsme tomu Air Drive, a místo hamburgerů, pizzy nebo tacos jsme prodávali úplně jiný druh občerstvení – čerstvý vzduch.

Prodej čerstvého vzduchu v centru Prahy a naše dobře naplánovaná kampaň upoutaly pozornost médií a hlavních zpravodajství národních televizí. Díky tomu jsme se dostali nejen k motoristům, kteří se zastavili v našem drive-thru, ale i do obývacích pokojů milionů řidičů po celé České republice, kteří nyní vědí, že v jejich autech je vždy něco ve vzduchu.

  • popis:

    Doručili jsme zprávu tam, kde nikdo nechce poslouchat.

Share project