Scroll to top
cs en
POJĎ K NÁM DĚLAT  

PŘIDEJ SE DO TÝMU WMC GREY

PŘIDEJ SE DO TÝMU WMC GREY

JAKÁ JE PRÁCE U NÁS?

Smysluplná. Dobře víš, co děláš a proč. Pestrá. Neděláš dvakrát to samé. Týmová. Na svoje parťáky se můžeš spolehnout a oni na tebe. Vděčná. Nadšení, které jí věnuješ, se ti vrátí. A motivující. Tvá práce je vidět a přináší výsledky.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT

Progresivní homeoffice

Neboli 2 + KK. Dva dny v kanceláři, tři dny kdekoliv bude třeba.

Do práce na kole

To můžeš zaparkovat v kolárně, dát si sprchu a jít si zaběhat na běžecký okruh na střeše.

Firemní vzdělávání

Místo povinných hromadných kurzů si můžeš vybrat, co zajímá nejvíc tebe. A firemní lekce angličtiny to jistí.

Firemní tarif a telefon

Pokud voláš, pracovní telefon je samozřejmostí. A když nechceš využít výhodný firemní tarif, dostaneš příspěvek na ten svůj.

Mac nebo PC

Jeden je lepší než druhý. Ale který z nich to bude, to už záleží jen na tvých preferencích.

Pět týdnů dovolené

Ke kvalitní práci patří kvalitní odpočinek. A my děláme kvalitní práce hodně.

Prémie

Když se daří firmě, daří se i tobě. Při splněném business plánu se všichni rádi odměníme.

Multisportka

Ve zdravém těle zdravý duch. Rádi podpoříme každý tvůj pohyb.

Teambuildingy

Práce dávno není jen o práci. Na příjemném prostředí makáme i v rámci firemních oslav, grilovaček a sportovních akcí.

Naše vlastní bistro

Presso v kanclu je samozřejmostí, čerstvé ovoce třešničkou na dortu, ale vlastní bistro už je specialita.

ŽIVOT V AGENTUŘE

TRAINEES & INTERNS

Věříme, že příležitost pro mladé talenty je naší investicí do budoucna, ať už uvnitř agentury nebo v našem odvětví. Pokud máš zájem si na vlastní kůži vyzkoušet práci v agentuře a získat cenný zářez do CV, dej nám o sobě vědět.

Co nabízíme:

Trainee pozice šijeme každému na míru. Zjistíme, co tě zajímá, a kde je pro tebe prostor uplatnit své vlohy. Můžeš si vybrat mezi accountem, digi a social týmem nebo kreativou. Pokud se během práce vynoří nějaký tvůj skrytý talent a ty budeš chtít změnit směr, můžeš — v Greyi je na osobní růst místa dost. Vždy se ti bude věnovat zkušený mentor a spousta dalších kolegů.

V našich account týmech se dostaneš do přímého kontaktu nejen s manažery, ale i s account directorkami a klienty. Z první ruky se tu dozvíš všechno o bezchybném client servisu od A až do Z, a taky si to rovnou vyzkoušíš.

Pokud jsi kreativní duše, čeká na tebe naše GREY FARM, která si tvůrčí talenty pěstuje od zárodku. V ní tě čeká vedení od ostřílených kreativců, od arťáků a grafiků až po motion designera a copywritery.

Žiješ pro algoritmy, čísla a baví tě dynamika digitálu, co se neustále mění? Přidej se k našemu digi a social týmu, který má pod taktovkou všechno od PPC až po influencer strategie.

V čem si musíme rozumět:

Přístup a motivace

Potřebujeme z tebe cítit, že víš, proč chceš dělat tuhle práci. Tahle stáž pro tebe není brigáda nebo razítko do školy, ale cenná kariérní zkušenost, ze které chceš získat maximum a vážíš si důvěry v tebe vloženou při práci na reálných zakázkách.

Čas a stabilita

Spousta z nás ještě nedávno studovala a tak chápeme, že budeš dělit svůj čas mezi školou, zábavou a stáží u nás. Umíme být velmi flexibilní, ale když se na něčem domluvíme, tak to platí.

Skills

Tvé skills ti pomůžeme rozvíjet a posouvat, jak jen to půjde, ale nebudeme tě učit úplné základy. Počítáme s tím, že už něco umíš a máš čím přispět v oboru, který tě zajímá. Tím myslíme, že pokud se hlásíš na grafiku, očekáváme, že si s Photoshopem a Ilustrátorem napohodu tykáš.

Jak se přihlásit

Zní to jako něco pro tebe? Dej nám o sobě vědět. Pošli svůj životopis (nebo kreativní portfolio), pár slov o sobě a proč tě zajímá zrovna Grey na:

jobs@wmcgrey.cz

Zkušenosti s traineeshipem

Stáž v Grey-i pro mě byl velký krok do neznáma. Nastoupila jsem na pozici Trainee Account Assistant do týmu, ve kterém se mi dostalo skvělého mentoringu, cenných rad a zároveň zodpovědnosti. Nabrala jsem spoustu zkušeností a postupem času dostala na starosti své vlastní klienty. Rozhodla jsem se v Greyi pracovat na fulltime, protože mě práce baví a hlavně máme v agentuře super kolektiv!
Zuzana Kroužková

— Zuzana Kroužková

Account Executive

Stáž v Grey na pozici copíka jsem si našla přes školu v rámci praxí. Slovo dalo slovo (doslova) a láska k psaní byla na světě. A s ní i touha zůstat a dokázat, že na to mám. Stáž v Grey mi dala příležitost najít, co mě baví a učit se to od těch nejlepších v prostředí plném stejně kreativně naladěných lidí. Takovou šanci by měl podle mě vyzkoušet každý. Při nejhorším jen zkusíte něco nového a půjdete dál. A to za to stojí ne?
Aneta Lišková

— Aneta Lišková

Junior Copywriter

Do Greye jako trainee jsem nastoupil po dostudování multimédií na VŠE a při studiu mediálních studií na Karlovce. Hlavním cílem pro mě bylo zjistit, jak to v reklamce funguje a získat zkušenosti z praxe. Strávil jsem 3 měsíce v content teamu, kde jsem stříhal, fotil nebo dělal motion grafiku na sociální sítě. Grey je pro mě super v tom, že si práci upravím ke škole a je tu dobrá parta lidí, s kterou mě baví pracovat.
Martin Ludvík

— Martin Ludvík

Video Editor

OTEVŘENÉ POZICE

PRÁCE

Je tu prázdno...

čárka

Žádná z pozic není pro tebe?

Šikovné lidi hledáme vždycky. Pošli nám něco o sobě a CV na jobs@wmcgrey.cz