Scroll to top
cs en

Event

Pěnožrouti 2

Pěnožrouti 2

Praha, Český Krumlov, Doksy

Praha, Český Krumlov, Doksy – reportujeme z míst po celé České republice a na Slovensku. Protože právě zde vládnou Pěnožrouti, bytosti z mobilní aplikace nabízející opravdovou Brand Experience. Vzali jsme většinu místních hospod a restaurací a změnili je na herní zóny.

Ale začněme od začátku. Kofola je v České republice a na Slovensku nejlépe prodávající nealkoholický nápoj. Největší rozdíl mezi Kofolou a jinými nealkoholickými nápoji je hlavně specifická sladká pěna. Naším úkolem bylo upozornit na pěnu a také vytvořit odměnu pro všechny milovníky Kofoly v místě prodeje.

Přívěsky na klíče, tetování, samolepky, falešné kníry, sombréra … nebylo toho dost? Tento typ propagace přestal fungovat již před lety. Říkáme dost těmto klasickým marketingovým gagům a a chceme lidem nabídnout něco jiného – zábavný digitální zážitek, který nesouvisí jen s pitím Kofoly. Vytvořili jsme AR aplikaci Pěnožrouti 2, hru plnou malých příšer, které milují pěnu z čepované Kofoly. Úkolem uživatele je chytit Pěnožrouty dříve, než mu všechnu pěnu sežerou.

Geografická poloha, tajné bonusy, hodnocení uživatelů, speciální kolekce, to všechno přispělo k popularitě Pěnožroutů a skvělých výsledků.

 

  • popis:

    Brand experience jako game changer v místě prodeje.

Share project